Bitcoin News Roundup na 26 czerwca 2020 r.

Z nowymi danymi z Rezerwy Federalnej sugerującymi, że krypto waluta może nie być odpowiedzią na tragiczne czasy ekonomiczne, Markets Daily Immediate Edge powraca z najnowszą rundą informacyjną o Bitcoinach!

Aby uzyskać wczesny dostęp przed naszymi regularnymi wydaniami w południe czasu wschodniego, subskrybuj Apple Podcasts, Spotify, Pocketcasts, Google Podcasts, Castbox, Stitcher, RadioPublica lub RSS.

Ten odcinek jest sponsorowany przez Bitstamp i Ciphertrace.

Dzisiejsze historie:
Kluczowa praca dyplomowa dla Bitcoin’s Long-Term Bull Market Just Got a Knock

Narracja, że inflacja wynikająca z ogromnych wysiłków na rzecz walki z koronaawirusem doprowadziłaby do długoterminowego wzrostu cen bitcoinów, wygląda słabo przy nowych danych z Rezerwy Federalnej.

Telegram wyraża zgodę na zapłacenie 18,5 mln dolarów kary w SEC Settlement Over Failed TON Offering.

Telegram załatwił swoją sześciomiesięczną sprawę sądową z SEC, zgadzając się zapłacić 18,5 mln dolarów kar i powiadomić agencję, jeśli w ciągu najbliższych trzech lat planuje wydać kolejny cyfrowy składnik aktywów.

FC Barcelona’s Token Sale Hit $1.3M Cap in Under 2 Hours

Żetony będą zdobyte przez kibiców Barcelony, którzy biorą udział w decyzjach klubowych, np. decydują się na nowy mural dla pierwszej przebieralni drużyny.

Consumer Watchdog Moves to Block Canadian Bitcoin Miner From US Power Grid

Public Citizen ostrzegł amerykański Departament Energii, że oferta DMG Blockchain dotycząca eksportu energii elektrycznej może stanowić niebezpieczny precedens.