TEN KANAŁ TRENDU SUGERUJE, ŻE ETEREUM MOŻE SPAŚĆ DO 500 DOLARÓW, ZANIM WZROŚNIE W GÓRĘ.

  • W ciągu ostatnich kilku dni i tygodni w Ethereum miały miejsce brutalne działania cenowe, a presja sprzedaży w regionie wartym 1300 dolarów okazała się być dość silna.
  • Ważne jest, aby zauważyć, że Bitcoin od późna tworzy ogromne wiatry głowy dla Ethereum, a kupujący nie są w stanie ochronić się przed intensywnym spadkiem.
  • Jeden z traderów zauważa teraz, że to, gdzie będą się pojawiać następne trendy rynkowe, będzie prawdopodobnie zależeć od tego, czy byki będą mogły bronić 1.000 dolarów.
  • Inny analityk wskazuje na masywny kanał wznoszący, zauważając, że punkt obrotu, który ETH może wkrótce odwiedzić, wynosi obecnie około 500 USD.
  • W związku z tym może to być poziom docelowy w nadchodzących tygodniach i miesiącach, jeśli ta tendencja spadkowa będzie czymś więcej niż tylko krótkoterminową wyprzedażą.

Etereum spada dziś w dół wraz z Bitcoinem i praktycznie wszystkimi innymi kryptokur walutami. Niezdolność BTC do utrzymywania ponad 40 000 USD stoi za tym spadkiem i powoduje, że cały rynek obserwuje intensywne wyprzedaże.

Gdzie następny trend ETH będzie niewątpliwie zależeć od tego, czy byki będą w stanie zabezpieczyć się przed Bitcoin widząc intensywne krótkoterminowe wyprzedaże, czy też nie.

Jeden z handlowców zauważa teraz, że Ethereum może zobaczyć kolejną 50% wadę w najbliższym czasie, wskazując na wsparcie, które istnieje w regionie 500 dolarów.

Zauważa on również, że poziom ten ma znaczenie techniczne, ponieważ tak się składa, że jest to roczny poziom obrotu.

RYNEK BITCOINÓW OBNIŻA SIĘ: ETEREUM Z TRUDEM UTRZYMUJE SIĘ NA POZIOMIE 1000 DOLARÓW.

W momencie pisania, Ethereum handluje nieco poniżej 20% po obecnej cenie 1.025 dolarów. Oznacza to ogromny spadek w stosunku do ostatnich rekordów $1,400 ustalonych kilka dni temu.

Gdzie kolejne trendy rynkowe będą niewątpliwie zależeć od Bitcoin, jak to było przewodnikiem ETH i większości innych altcoinów w ciągu ostatnich kilku dni i tygodni.

Jeśli BTC nie będzie w stanie bronić 30.000 dolarów, a ETH nie będzie w stanie kontynuować handlu powyżej 1000 dolarów, może to być jeszcze bardziej niekorzystne dla obu aktywów.

ANALITYK: ETH MOŻE WKRÓTCE ODWIEDZIĆ „ROCZNY PUNKT OBROTU“ W WYSOKOŚCI 500 DOLARÓW

Jeden z analityków wyjaśnił w jednym z ostatnich tweetów, że roczna pivot Ethereum znajduje się obecnie w regionie 500 dolarów, co oznacza, że w krótkim okresie może on nadal wykazywać tendencję spadkową w kierunku tego poziomu.

„ETH PF: nadal używa tego jako mapy drogowej dla pierwszego kwartału… szukając obniżenia do ML, 200-dniowego EMA i rocznego obrotu w ciągu kilku następnych miesięcy ~500-530“.

Najbliższe kilka dni powinno dać wgląd w to, czy jest to realna możliwość dla Etereum, czy nie i rzucić nieco światła na to, jak Bitcoin będzie się rozwijać w średnim okresie.